Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bakterijske kulture za sir gouda
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Kulture bakterija za svježi sir
Kulture bakterija za grčki sir
Okrugla forma za sir Ø15 x 7cm za 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Forma za sir tipa korycińskiego Ø 21/11 x 8,5 cm za 2 kg
6,04 € 3,95 €
Okrugli kalup za sir Ø 10 x 9,5 cm za 300 g
4,38 € 3,95 €
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 13 x 7 cm za 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Krpa za sir, tetra - 40x40 cm, 2 kom.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/kom.
Okrugli kalup za sir Ø 10 x 5,5 cm za 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/kom.
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg