Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
dragON set za pušnicu – IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 2 LONG s pepelnikom
434,14 €
434,14 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - električni moduli s digitalnim upravljačem i generatorom dima JET 2 LONG
319,51 €
319,51 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - električni moduli s digitalnim upravljačem i generatorom dima JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/kom.
Set modula s digitalnim termostatom - dragON 2,7 kW, za vrtne pušnice
251,22 €
251,22 EUR/kom.
Set električnih modula s digitalnim upravljačem - dragON 1,5 kW, za vrtne pušnice
231,95 €
231,95 EUR/kom.
Set ekspres lonaca od nehrđajućeg čelika, 4 i 6 L
73,90 €
73,90 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Set jogurtomat i staklenke za djecu
36,34 €
36,34 EUR/kom.
Set za cider 20 L
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Set ložište fi 58 cm i pograbljač-držač za kotlić ili poklopac lijevanog lonca
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l