Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Sjeckalica za kupus i povrće
6,27 €
6,27 EUR/kom.
Rešetka za električnu pušnicu dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/kom.
Rešetka za električnu pušnicu dragON 330275
Rešetka od nehrđajućeg čelika za pušnicu
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.
Nehrđajući roštilj za drvenu/šperpločastu pušnicu dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/kom.
Mrežasta rešetka za pušnicu
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
pH Metar za Tlo
5,70 €
5,70 EUR/kom.
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Rimski lonac 4L
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Rimski lonac okrugli 4L
31,70 €
31,70 EUR/kom.