Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sjeckalica za kupus i povrće
6,27 €
6,27 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Drvena sjeckalica 49x17cm- 3 oštrice
13,90 €
13,90 EUR/kom.
Drvena sjeckalica, 45x15 cm, 3 oštrice
12,44 €
12,44 EUR/kom.
Kuke za dimljenje ribe - trostruke, 5 kom.
6,68 €
1,34 EUR/kom.
Kuke za dimljenje ribe - dvostruke - 5 kom.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/kom.
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rešetka za električnu pušnicu dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/kom.
Rešetka za električnu pušnicu dragON 330275
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8