Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Kulture bakterija za svježi sir
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Kulture bakterija za grčki sir
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Sirarski klin 36 x 32 x 45 cm, 5 kom.
3,85 €
0,77 EUR/kom.
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 20 L
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.