Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Set za zabavu - Vypito Marakuja i breskva
11,61 €
11,61 EUR/kom.
Set za zabavu - Vypito Multitropic
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Pušnica s Wi-Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem
853,42 €
853,42 EUR/kom.
Vrtna drvena dimnica 200 L – dragON Wood 100E s električnim grijaćim modulom i upravljačkom jedinicom
670,73 €
670,73 EUR/kom.
Pušnica s Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem, ložena drvom
860,73 €
860,73 EUR/kom.
Vrtna pušnica 200 L dragON Wood 100E – na drva, s električnim grijaćim modulom i upravljačem
678,05 €
678,05 EUR/kom.
Stakleni šunkovar za 450 g
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Stakleni šunkovar - DUO set, za 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg