Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Netlomljivi šećeromjer s epruvetom, raspon mjerenja: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg
3,95 €
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Mjerenje prividnog ekstrakta
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Precizni stakleni alkoholometar
10,24 €
10,24 EUR/kom.
Alkoholometar u nelomljivoj epruveti
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Alkoholomjer
5,00 €
5,00 EUR/kom.
Mali alkoholometar
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Esencija s okusom lješnjaka za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Mini alkoholometar EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Alkoholometar Mini
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Mjerenje sadržaja ukupnog SO2
7,31 €
7,31 EUR/kom.