Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem i slavinom
12,92 €
12,92 EUR/kom.
Fermentacijska posuda 30L, bijele boje s tiskom, pipom i 2 cijevi - j.EN
Fermentacijska posuda 30L s tiskom i 3 cijevi
9,22 €
9,22 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, pipom i 3 cijevi
12,04 €
12,04 EUR/kom.
Fermentacijski spremnik 30 L s poklopcem i slavinom
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, 2 cijevi
10,44 €
10,44 EUR/kom.
Posuda za fermentaciju 30 L s poklopcem i slavinom
Spremnik za fermentaciju 15 L s poklopcem i slavinom
9,00 €
9,00 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Osušeni pektoenzim
1,78 €
296,67 EUR/kg
Fermentacijska cijev 6-komorna v2
1,00 €
1,00 EUR/kom.