Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sirarski vosak, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Električna pušnica dragON s mobilnim postoljem
649,76 €
649,76 EUR/kom.
Kanta za hranu GWIOZDA - s poklopcem, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/kom.
Staklenka TO 4 L i poklopac fi 100 s ručkom
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/kom.
Termometar za hladnjake i zamrzivače (-40°C do +40°C) 15cm
1,58 €
1,58 EUR/kom.
Bijela plastična žlica 70cm
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Tekućekristalni termometar (+16°C do +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/kom.
Staklenka 12 L s plastičnim poklopcem
11,48 €
11,48 EUR/kom.
Staklenka 8 L s plastičnim poklopcem
9,92 € 7,41 €
7,41 EUR/kom.
Staklenka 3 L s plastičnim poklopcem
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/kom.
Tegla TO 3 L i poklopac fi 100 s ručkom
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 s rajčicama - 10 kom.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/kom.