Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Glukoza za prehranu 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 15 kom.
15,12 €
1,01 EUR/kom.
Frukta-Žel - pektin za džemove i konfiture, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Keramika - lonac 15l za kiseljenje s vodenim brtvom i poklopcem
81,22 €
81,22 EUR/kom.
Keramički lonac - 10l za kiseljenje s vodenim brtvom i poklopcem
63,41 €
63,41 EUR/kom.
Škare za cijepljenje s trakom
5,24 € 4,70 €
4,70 EUR/kom.
Staklenka za likere 5L i poklopac s ručkom
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Kamionka - lonac 800ml za mast s poklopcem
15,12 EUR/kom.
Kamionka - lonac 0,5 L za mast bez poklopca
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.