Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
pH Metar za Tlo
5,70 €
5,70 EUR/kom.
Tester podloge 3u1 - pH, vlažnost, osunčanost
7,63 €
7,63 EUR/kom.
Tester tla 2u1 – pH, vlažnost
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Tester tla 2u1- pH, plodnost tla
8,12 €
8,12 EUR/kom.
Mjerenje pH vrijednosti
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Mjerenje ukupne kiselosti
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Profesionalni paket - vino
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/kom.
Profesionalni paket - mošt
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/kom.
Elektronički tester supstrata 4 u 1
13,90 €
13,90 EUR/kom.
Aktivni kokosov ugljen za biljke 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Glukoamilaza
3,34 €
835,00 EUR/kg
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.