Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Silikonska podloga – stolnica s tiskom: predlošci i kulinarski kalkulator
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/kom.
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.
Kuhinjski termometar (20°C do +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rimski lonac 4L
22,44 €
22,44 EUR/kom.