Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Modul destilatora - glava 1 odstojnik hladnjak
114,39 €
114,39 EUR/kom.
Modul destilatora - glava 2 odstojnici hladnjak
116,34 €
116,34 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 30 L - 1 odstojnik
172,20 €
172,20 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 1 odstojnik
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 2 odstojnika
159,76 €
159,76 EUR/kom.
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Destilator za kuhinjskog robota
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/kom.
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Modularni destilator Convex 30 L - Torpeda, „Hladni Prsti”
270,73 €
270,73 EUR/kom.
Modularni destilator Convex električni 60 L - Perun XXL
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Modularni destilator Convex električni 30 L - Perun
Modularni destilator 18 L Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/kom.