Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Kuhinjski termometar (20°C do +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/kom.
Kuhinjski termometar (0°C do +100°C) 17,5cm
Kokosov aktivni ugljen 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Mineralni kameni aktivni ugljen 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Termometar za roštilj i BBQ, od 50 do +500°C, bimetalni, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Četka za pranje balona - SAVIJENA
5,24 €
5,24 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokosov aktivni ugljen 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Aktivni kameni mineralni ugljen 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Activated Duo Carbon - mješavina aktivnog kamenog (mineralnog) i kokosovog ugljena, 1 kg, za 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg