Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Termometar za roštilj i BBQ, od 50 do +500°C, bimetalni, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Sonda za kuhinjski termometar (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/kom.
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Kulinarski termometar s bežičnom Bluetooth sondom
60,49 €
60,49 EUR/kom.
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Set ložište fi 58 cm i pograbljač-držač za kotlić ili poklopac lijevanog lonca
29,75 €
29,75 EUR/kom.