Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Silikonska podloga – stolnica s tiskom: predlošci i kulinarski kalkulator
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.