Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set ložište fi 58 cm i pograbljač-držač za kotlić ili poklopac lijevanog lonca
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Vrtno vatrište s rešetkom, Ø55 cm, okruglo, zdjela
31,21 € 29,75 €
Viseći lijevani kotlić s tavom
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/kom.
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Vrtno ognjište ø 80 cm zavareno
48,04 € 37,80 €
37,80 EUR/kom.
Vrtno ognjište ø 70 cm zavareno
40,24 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Vrtno ognjište ø 60 cm zavareno
34,63 € 29,02 €
29,02 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Želno gorivo za grijače pušnice 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg