Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set ložište fi 58 cm i pograbljač-držač za kotlić ili poklopac lijevanog lonca
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Vrtno vatrište s rešetkom, Ø55 cm, okruglo, zdjela
31,21 € 29,75 €
Viseći lijevani kotlić s tavom
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/kom.
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Vrtno ognjište ø 80 cm zavareno
48,04 € 37,80 €
37,80 EUR/kom.
Vrtno ognjište ø 70 cm zavareno
40,24 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Vrtno ognjište ø 60 cm zavareno
34,63 € 29,02 €
29,02 EUR/kom.
Lovački kotlić od lijevanog željeza s emajliranom unutrašnjošću, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/kom.
Drvena pušnica 100 cm s ložištem
292,68 €
292,68 EUR/kom.
Drvena pušnica 60 cm, s ložištem
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/kom.
Držač/pogreb za poklopac lonca ili kotlića od lijevanog željeza
7,68 € 5,05 €
5,05 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg