Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Poklopac fi82/6 povrće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 povrće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 povrće na bijeloj pozadini - 10 kom.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Staklenka TO Gurken 425 ml s poklopcem u boji fi 82/6 - 6 kom.
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/kom.
Staklenka TO 156 ml s poklopcem u boji fi 53/4 - 6 kom.
3,73 €
0,62 EUR/kom.
Staklenka TO 900ml fi82/6 - 8kom.
4,05 €
0,51 EUR/kom.
Staklenka TO 500 ml s zlatnim poklopcem fi82/6 - 6 kom.
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/kom.
Staklenka kapaciteta 212 ml, s raznobojnim poklopcima ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/kom.
Staklenke 300 ml s obojenim poklopcem fi 66 - 6 kom.
2,92 €
0,49 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Klijalište u staklenci Twist-off + 5 pakiranja sjemena
7,66 €
7,66 EUR/kom.