Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Termometar za pušnicu i BBQ (0°C do +250°C) 5,7cm
6,85 €
6,85 EUR/kom.
Kuhinjski termometar (0°C do +120°C) 20,5cm
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Tronožac za logorsku vatru s rešetkom, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/kom.
Elektronički kuhinjski termometar (-50°C do +300°C) s futrolom, bijeli
11,12 €
11,12 EUR/kom.
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Kulinarski termometar s bežičnom Bluetooth sondom
60,49 €
60,49 EUR/kom.
Elektronički kuhinjski termometar, LCD (-50°C do +200°C)
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Elektronički kuhinjski termometar, LCD (-20 °C do +250 °C), crveni
4,29 €
4,29 EUR/kom.
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l