Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Karafa Zvjezdice 750ml
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Trava žubrovka - Turówka wonna 12 kom. / 4 L
1,95 €
0,16 EUR/kom.
Set esencija Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
111,00 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
97,50 EUR/kg
VSYPTO s okusom cole – prašak s okusom za vodu, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO s okusom cole – prašak s okusom za vodu, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika 5 L
36,58 €
36,58 EUR/kom.