Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Modularni destilator Convex električni 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L - Torpeda, „Hladni Prsti”
270,73 €
270,73 EUR/kom.
Fermentacijski spremnik 30L s poklopcem i slavinom DE
12,92 €
12,92 EUR/kom.
Pamučna torba - sijem ferment
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Glukoza za prehranu 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Turbo kvasci X-Pure 21,3% 48h, 25 L
23,85 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Destilator HawkStill "Hladni Prsti" 60 L, s kolonom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 1 odstojnik
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg