Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set dragON za pušnicu - električni moduli s digitalnim upravljačem i generatorom dima JET 2 LONG
319,51 €
319,51 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - električni moduli s digitalnim upravljačem i generatorom dima JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/kom.
Mlaznica LONG za generatore dima dragON JET br. 330144 i 330146
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem, slavinom i cjevčicom UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/kom.
Fermentacijski spremnik 30L s poklopcem i slavinom DE
12,92 €
Fermentacijski spremnik 30 L s poklopcem i slavinom
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Posuda za fermentaciju s poklopcem 30 L
10,44 €
10,44 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
Esencija okusa mirabelke 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.