Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kulture bakterija za svježi sir
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Okrugla forma za sir Ø15 x 7cm za 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 13 x 7 cm za 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Forma za sir tipa korycińskiego Ø 21/11 x 8,5 cm za 2 kg
6,04 € 3,95 €
Okrugli kalup za sir Ø 10 x 9,5 cm za 300 g
4,38 € 3,95 €
Okrugli kalup za sir Ø 10 x 5,5 cm za 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/kom.
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Bakterijske kulture za sir gouda
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l