Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Shaker Vsypto 600 ml - SHAKE IT!
3,70 €
3,70 EUR/kom.
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Horizontalna punilica 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Set: čepovi+etikete+kapice - 20 kom
5,85 €
5,85 EUR/kom.
Staklenka twist-off 30 ml s poklopcem u boji fi 43 - 10 kom.
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/kom.
Staklenka TO 190ml s poklopcem u boji fi 53 - 8 kom.
3,95 €
0,49 EUR/kom.
Set: čepovi + etikete + kapice - 8 kom
3,02 €
3,02 EUR/kom.
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.