Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Metalni dvokraki zatvarač "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Kapilarni vinomjer za mjerenje sadržaja alkohola
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Fermentacijska cijev 6-komorna v2
1,00 €
1,00 EUR/kom.
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Klar-zyme - sredstvo za bistrenje
2,44 €
244,00 EUR/l
Demižon Dama 5 L PET, s navojnim čepom, ručkom i košaricom
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i košaricom
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i ručkom
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Demižon Dama 5 L PET, s navojnim čepom
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.