Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Mrežica za mesne proizvode s etiketom, dimenzija 15 cm x 4 m, s toplinskom otpornošću do 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
6,88 €
1,38 EUR/m
Mreža za mesne proizvode dimenzija 18 cm x 3 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Kliješta za mesne proizvode + 60 klipsi
12,44 €
12,44 EUR/kom.
Mrežica za mesne proizvode dimenzija 15 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
Mrežica za mesne proizvode od najlona 4 m x 22 cm s termičkom otpornošću do 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Mrežica za mesne proizvode dimenzija 22 cm x 4 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
3,23 € 2,78 €
0,69 EUR/m
Mrežica za mesne proizvode dimenzija 15 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.