Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Rezervni silikonski klip za Browin punilicu, horizontalnu na 1,5 kg
4,97 €
4,97 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
6,88 €
1,38 EUR/m
Mreža za mesne proizvode dimenzija 18 cm x 3 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Mrežica za mesne proizvode s etiketom, dimenzija 15 cm x 4 m, s toplinskom otpornošću do 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Mrežica za mesne proizvode od najlona 4 m x 22 cm s termičkom otpornošću do 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Mrežica za mesne proizvode dimenzija 22 cm x 4 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
3,23 € 2,78 €
0,69 EUR/m
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Mrežica za mesne proizvode dimenzija 15 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C