Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vsypto mix 3x15 okusa, 45x3 g
14,88 €
0,33 EUR/kom.
Vsypto mix 2x15 okusa, 30x3g
10,24 €
0,34 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke voćni skic - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, likere, alkohol, votku - 20 kom.
2,63 € 1,95 €
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
92,00 EUR/l
Poklopac-čep za balon sa širokim otvorom
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Čep / kapica za balone s uskim grlom fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Modul destilatora - prozor - fi 48,3mm dulj. 100mm
39,51 €
39,51 EUR/kom.