Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bočica BELISSIMO 250 ml, s prirodnim čepom od pluta, 1 kom.
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Set za izradu sira - mladi sirar
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Set za izradu sira