Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vertikalna punilica za kobasice 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Vertikalna punilica 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/kom.
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium verzija - tuba
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže basic
6,31 €
6,31 EUR/kom.
Nastavak za aplikatore za mrežice Browin
2,77 € 2,51 €
2,51 EUR/kom.
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l