Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Neoprenska izolacija za kotao destilatora hawkSTILL Convex 30 L
27,80 €
27,80 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/kom.
Esencija s okusom brusnice za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Modul destilatora - prozor - fi 48,3mm dulj. 100mm
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Podložak za destilacijske module - 1 kom.
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom espresso kave, za 4 L, 40 ml
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Demižon Dama 5 L PET, s navojnim čepom
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/kom.
Demižon Dama 5 L PET, s navojnim čepom, ručkom i košaricom
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i košaricom
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i ručkom
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Regulator snage grijača, do 2 kW
61,46 €
61,46 EUR/kom.