Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 EUR/kom.
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, bijele, 20 kom.
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/kom.
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Set za zabavu - Vypito Matcha i marelica
11,61 €
11,61 EUR/kom.