Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
44,40 EUR/kg
Modularni destilator Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Modul destilatora - prozor - fi 48,3mm dulj. 100mm
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
111,00 EUR/kg
Destilator za kuhinjskog robota
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/kom.
Destilator Aroma Plus za kuhinjskog robota
90,98 €
90,98 EUR/kom.
Električni grijač za destilatore, 2000 W
54,14 € 29,51 €
29,51 EUR/kom.
Set cjevčica za destilator s koljenom
4,46 €
4,46 EUR/kom.