Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Modul destilatora - papiga destilacijska
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Precizni stakleni alkoholometar
10,24 €
10,24 EUR/kom.
Alkoholometar Mini
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Stakleni stupac za filtriranje u kompletu s alkoholmetrom, silikonskom cijevi i kokosovim ugljenom
28,53 €
28,53 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana
2,19 €
25,76 EUR/kg
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Brtva za prozor destilatora modularnog
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Modularni destilator 30 L Freja - električni
234,15 €
234,15 EUR/kom.