Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
Set esencija Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Potpora za biljke - rešetka (150cm x 75cm) 2 komada
19,76 €
9,88 EUR/kom.
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Staklenka TO 1,7L fi 100 - 6 kom.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/kom.
Tkanina od jute 30 cm / 5 m
3,90 € 3,12 €
0,62 EUR/m
Jutena špaga 2 mm/110 m/250 g
2,92 €
0,03 EUR/m