Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna bezbojna, s keramičkom nogom, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/kom.
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna bezbojna, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/kom.
Precizni stakleni alkoholometar
10,24 €
10,24 EUR/kom.
Alkoholometar u nelomljivoj epruveti
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Mini alkoholometar EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Alkoholometar Mini
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Ploska boca 500 ml s navojnim čepom, tisak "Bimber PRL", 1 kom.
1,80 €
1,80 EUR/kom.
Bočica „Maluch” sa zlatnim navojnim čepom, 40 ml, 10 kom.
4,41 €
0,44 EUR/kom.
Esencija s okusom Pina Colade za 4 l - 40 ml
92,00 EUR/l
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom i natpisom „Cytrynówka”, uzorak 1
1,88 €
1,88 EUR/kom.