Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Balon 10 L s ručkom i pipicom
16,58 €
16,58 EUR/kom.
Balon za vino 10 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 10 L
15,60 €
15,60 EUR/kom.
Lijevak za staklenke/ balone 160/40mm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Čep / kapica za balone s uskim grlom fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Četka za boce 0,5 L
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Čep od pluta 45/37 mm
1,07 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Čep od pluta 45/37mm 5 kom.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/kom.