Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
VSYPTO s okusom mandarine, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 EUR/kom.
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, bijele, 20 kom.
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/kom.
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
Boca „Safirna” 700 ml s navojnim čepom, 1 kom.
1,36 €
1,36 EUR/kom.
VSYPTO s okusom jabuke i breskve, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, 3 uzorka 20 kom.
2,43 € 1,56 €
Bočica Receptura 250 ml, s crnim navojnim čepom, 1 kom.
0,88 €
0,88 EUR/kom.