Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.