Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija okusa viskija 40ml
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Esencija s okusom bourbona 40 ml
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
44,40 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
85,25 EUR/l