Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokosov aktivni ugljen 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Aktivni kameni mineralni ugljen 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Aktivni kokosov ugljen za biljke 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/kom.