Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 30 L - 1 odstojnik
172,20 €
172,20 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 2 odstojnika
159,76 €
159,76 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 1 odstojnik
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L - Torpeda, „Hladni Prsti”
270,73 €
270,73 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 suhoparnika
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Turbo kvasci X-Pure 21,3% 48h, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Staklenka 4 L s poklopcem ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Klinovi za agrotekstil tipa L 100 kom.
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/kom.