Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg