Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija s okusom šljive 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija okusa mirabelke 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
Okvirna preša za voće - nehrđajući čelik, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/kom.
Mrežasta rešetka za pušnicu
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.