Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vreća za filtraciju likera s ojačanim dnom
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Set priključna spojka + kuglasti ventil + priključak
11,12 €
11,12 EUR/kom.
Set kuglasti ventil + priključak
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Staklenka 3 L - 1 kom., zlatni poklopac (fi 100)
3,94 € 2,56 €
2,56 EUR/kom.
Utična spojka 10 mm, tip Y - 1 kom.
2,95 €
2,95 EUR/kom.
Staklenka 4L s crnim poklopcem ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Staklenka 4 L s poklopcem ø 100
Bezvremenska boca 500 ml s navojnim čepom, 1 kom.
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.