Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, 2 cijevi
10,44 €
10,44 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L, bijele boje s 2 cjevčice
Posuda za fermentaciju s poklopcem 30 L
Spremnik za fermentaciju 15 L s poklopcem i slavinom
9,00 €
9,00 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 20 L s poklopcem
8,70 €
8,70 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju - otisak, poklopac, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/kom.
Dama 5L s čepom, horizontalnom cijevi i poklopcem
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Fermentacijski spremnik 30L s poklopcem i slavinom DE
12,92 €
12,92 EUR/kom.
Balon 15 L s ručkom i pipicom
18,29 €
18,29 EUR/kom.