Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Staklenka za klijanje Twist-off s sjemenkama rotkvice
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Klijalište u staklenci Twist-off + 5 pakiranja sjemena
7,66 €
7,66 EUR/kom.
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Bakterijske kulture za sir gouda
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
69,00 EUR/l
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg