Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nastavak za aplikatore za mrežice Browin
2,77 € 2,51 €
2,51 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Vertikalna punilica za kobasice 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/kom.
Navojna matica za punilicu za kobasice Browin br. 311006
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 20 L
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv s ručkom, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Horizontalna punilica 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 10 L
10,61 €
10,61 EUR/kom.