Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Kanta za hranu GWIOZDA - s poklopcem, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/kom.
Kanta za hranu s poklopcem 10 L - povrće
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Vreća za kiseljenje - za bačvu 30L - 5 kom.
3,07 €
0,61 EUR/kom.
Vreća za kiseljenje - za bačvu 20 L - 5 kom.
2,51 €
0,50 EUR/kom.
Set za vakuumsko pakiranje - ručni
5,33 € 4,12 €
4,12 EUR/kom.
Termometar za hladnjake i zamrzivače (-35°C do +45°C) Ø 5cm
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.
Strukturirana folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m